Kjo është bashkëshortja super “LOCKE” e gjyqtarit të finales së Botërorit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Finalja e madhe e Kampionatit Botëror mes Francës dhe Kroacisë do të zhvillohet të dielën në Moskë, e cila do të gjykohet nga argjentinasi, Nestor Pitana. Ndërsa vëmendja ka shkuar edhe te bashkëshortja e tij, Romina Ortega, me fotot e saj në rrjetet sociale.

Fotot e saj të postuara në Instagram janë të ‘nxehta’ dhe kanë marrë vëmendjen e shumë fansave të futbollit para fillimit të ndeshjes, transmeton Gazeta Express.

Nuk dihet nëse ajo do të jetë në Moskë për ta parë finalen e madhe që drejtohet nga bashkëshorti i saj.

...

Share.

About Author

Leave A Reply