Geta Beqa provokon sërish, ja si uron ajo për gjumë të mirë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kampionja e botës në fitness, Geta Beqa të gjithë ndjekësve të saj u ka uruar natë të mirë me disa fotografive në të cilat duket aq joshëse, shkruan “Zëri.info”.

Geta përmes llogarisë se saj në “Instagram”, ka shpërndarë për ndjekësit e saj një set me fotografi të realizuara së fundmi në një edicion garues për fitness në Portugali.

Në mbishkrimin e fotografisë, Getta ka shkruar “Natën e mirë dhe ëndrra të ëmbla”, përcjell “Zeri.info”

Në fotografi, Getta duket aq perfekt me format e saj trupore dhe shumë joshëse.

Për më shumë shikoni fotografitë më poshtë

...

Share.

About Author

Leave A Reply