Pamje të reja, momenti kur vetura i shkel tifozët e Prishtinës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një grup tifozësh të klubeve të futbollit Prishtina dhe Drita janë përfshirë në një përleshje dje në Pejë, pas përfundimit të ndeshjes përcaktuese për titullin e kampionit.

Incidenti ndodhi në dalje të qytetit të Pejës, pas përfundimit të ndeshjes.

Në pamjet e siguruara nga KALLXO.com shihet një aksident komunikacioni kur dy vetura ndeshen duke rrezikuar njerëzit anash rrugës, dhe më pas reagimin e tifozëve, intervenimin e policisë dhe disa persona të lënduar.\

...

Share.

About Author

Leave A Reply