A jeni gati për finalen e Ligës së Kampionëve

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

A jeni gati për finalen e Ligës së Kampionëve

Ethet e finales se Liges se Kampioneve ndermjet Liverpool dhe Real Madrid tashme kane kaluar edhe ne nje faze tjeter transmeton Kosova Republike.

Cdo dite ne rrjetin social Facebook ne nje menyre apo tjeter vemendja kthehet tek ndeshja finale ndersa keta djem qe e kane postuar kete video , jane bere hit per sa i perket himnit te Liges se Kampioneve

...

Share.

About Author

Leave A Reply