Rashel ‘përvëluese’ në foton e fundit, mbulon gjoksin me guacka

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Modelja seksi Rashel Kolaneci ka provokuar sërish nëpërmjet një fotografie.

Në llogarinë e saj në Insatgram ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me bikini dhe në gjoks i ka vënë dy guacka, shkruan lajmi.net

Kometet përkrah imazhit kanë qenë nga më të ndryshmet ndërsa Rashel njihet për provokimet e shpeshta që bën.

Kujtojmë se ajo është ish velina sexy e emisionit të famshëm të Ermal Mamaqit.

...

Share.

About Author

Leave A Reply