Zaimina “çmend” ndjekësit me pozimet e fundit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zaimina Vasjari padyshim mund të quhet nëna më joshese shqiptare.

Thjeshtë e mahnitshme, që nga fytyra, trupi dhe stili që ka.

Zaimina pavarësisht që ka pak kohë prej lindjes së vajzës së saj, ajo po duket fantastike në pozimet e saj të fundit, transmeton Indeksonline.

Këtë herë ajo ka pozuar me një fustan ‘babypink’ dhe me syze si aksesorët kryesorë, e grimuar pak por me shumë kujdes në çdo detaj.

Seksi Zaimina vazhdon të jetë shumë aktive në botën e showbizit, duke mos harruar të publikojë fotografi të njëpasnjëshme në rrjetet sociale./Indeksonline/

...

Share.

About Author

Leave A Reply