Vajza maturante e Lutfi Hazirit i ‘deklason’ të gjithë me fustanin e saj

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vajza e nënkryetarit të LDK’së dhe kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri ka shëlqyer vitin e kaluar në mbrëmjen e saj të maturës.

Është koha e përfundimit të maturave por këto mbrëmje janë edhe ana tjetër e medaljes, ku shumë të rinj, sidomos femra, tregojnë bukurinë e tyre, shkruan ORAvip

Lotina Haziri ka shkëlqyer me bukurinë e saj në këtë mbrëmje.

Fotot ishin postuar në facebook nga nëna e Lotinës, Mirveteja, e cila ka pasur edhe një mesazh për të gjithë.

“Lotina jonë arrite natën e maturës me sukseset më të mira. Sonte hapet rruga për vendime jetësore.

Përkushtimi,vendosmëria, mirësjellja juaj na bënë krenarë ne të duam shumë babi, mami, motrat dhe vëllai!”, ka shkruar ajo në Facebook.

...

Share.

About Author

Leave A Reply