E veshur si nuse dhe me trup “si peshk”, Andrra Desatani mahnitë nga Greqia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ajo është ndër femrat më të diskutuara në showbizin shqiptar.

Andrra Destani, e cila fillimisht u njoh si bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, sot ajo po gëzon famë në vete, e cila tashmë ka edhe biznesin e vet, shkruan Kosovarja.Ajo është mjaft aktive në rrjetin social Instagram, ku tashmë numëron mbi 312 mijë ndjekës, e cila gjatë gjithë kohës poston pamje nga më të ndryshmet. Sot Andrra ka mahnitur me foto-sesionin e ri, e cila shihet e veshur me fustane të bardha, ku duket si një princeshë.

Me flokët e kapura thjeshtë dhe grim të lehtë, Andrra pozon në të bardha, duke treguar edhe linjat e saj perfekte, e cila edhe njihet për format e saj. “Kosovarja” ua sjell fotografitë e Andrrës të realizuara në Greqi.

...

Share.

About Author

Leave A Reply