E veshur në të kaltër, pothuajse duke u zhveshur…kështu shfaq format “bombastike” Elita Rudi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

​Është ndër prezantueset më të përfolura në Kosovë dhe jo vetëm.

Elita Rudi nuk ka të ndalur sa i përket paraqitjeve të saj super tërheqëse, e cila njëjtë ka vepruar edhe sot.

Prezantuesja e dashur për publikun nuk heziton të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj. Ajo sot na vjen më ndryshe. E veshur me xhinse dhe këmishë të kaltër, Elita është kombinuar aq bukur duke e vënë një kapelë sportive.

Shikojeni më mirë vet.

...

Share.

About Author

Leave A Reply