FUN

Albërie Hadërgjonaj: Une e kam pi ci*ën deri në 7 vjeç

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

E ftuar në emisionin në “Kurthin e Piter Panit”, këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka treguar shumë detaje nga jeta e saj personale. Duke kujtuar edhe vitet më të bukura dhe më të vështira të fëmijërisë, Albëria tha, se është rritur pa baba. I ati ishte ndarë nga jeta kur e ëma ishte vetëm 8 muajshe shtatzënë dhe për rritjen e saj u kujdes shumë edhe gjyshja.

Duke qeshur, ajo zbulon se derisa u bë shtatë vjeç, ajo vazhdonte të pinte qumësht. Hadërgjonaj ka treguar se ish-bashkëshort i thoshte kur debatonin: “Po normal, kush merret me ty? Ke pirë cicë deri në moshën 7 vjeç. Ti nuk mbush…”

Por ne fund ajo tha Evropian je nëse pi ci*ë deri në 7 vjeç

...

Share.

About Author

Leave A Reply