A ju kujtohet ‘Xhansu’, kështu duket sot ajo

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Leyla Tanlar u bë e njohur për publikun shqiptar në rolin e “Xhansusë”, në telenovelën turke “Fate të kryqëzuara”, shkruan “Zeri.info”.

Leyla Tanlar në rolin e saj fitoi zemrat e shumë personave për shkak të rolit dhe të butësisë së saj që kishte.

Aktorja 20-vjeçare, Leyla Tanlar është njëra ndër aktoret më të pëlqyera, transmeton “Zeri.info”.

Ajo përveç aktrimit është e angazhuar në shumë reklama, por edhe në aktivitete të ndryshme të shoqësirsë civile të cilat nuk heziton ti shfaq në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagra.”.

“Zeri.info”, ju sjell disa fotografi nga jeta e Leyla Tanlar.

Havalar isinmiyor 🙃 Summer tbt

A post shared by Leyla Tanlar (@leylatanlaar) on

...

Share.

About Author

Leave A Reply