E merr ftesën për Botëror, ky është reagimi i tij dhe i krejt familjes

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mbrojtësi anësor i Corinthians, Fagner Conserva Lemos është zgjedhur në skuadrën e Brazilit për Kupën e Botës.

Tite, trajneri i Brazilit publikoi listën futbollistëve që do të marrin pjesë në Rusi, shkruan IndeksOnline.

Fagner ishte një emër i ri i të ftuarve, madje 28-vjeçari fal lëndimit të Dani Alves siguroi biletën për në Kampionat Botëror.

Ai së bashku me familjen e tij ishte duke shikuar konferencën për shtyp të trajnerit Tite, i cili përmendi emrin e tij dhe e gjithë familja shpërtheu në festë.

Në grupe, Brazili do të luajë me Zvicrën, Kosta Rikën dhe Serbinë./IndeksOnline/

...

Share.

About Author

Leave A Reply