Upss! Françeskës së ”Big Brother” i del ”zogu” dashur pa dashur

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Të gjithë e mbajnë mend si Françeska e “Big Brother Albania”, vajza seksi që “bëri për vete” të gjithë me ëmbëlsinë e saj dhe sharmin e saj mijëra ndjekës.

Këtë herë modelja e shumëpërfolur ka “tronditur” rrjetin me foton e fundit të postuar në llogarinë personale në Instagram. Fustani mjaft i hapur ka treguar thuasje pjesën intime bukuroshes, por duhet thënë se ne këtë foto po shkëlqen

...

Share.

About Author

Leave A Reply