Të veshur të dy njësoj, ja si `shkrihet`Ramushi pas Anitës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Janë çifti më i përfolur i jetës publike. Anita dhe Ramush Haradinaj, ani pse të dy të angazhuar në profesionet e tyre, ata gjithmonë gjejnë kohë për njëri tjetrin,përcjell ORAvip.

Si kryeministër, Ramushi është shumë i përkushtuar punës,por asnjëherë nuk e ka lënë anash familjen.

Njëjtë vepron edhe e zonja e shtëpisë, Anita. Përkundër angazhimeve të saj në profesionin si moderatore dhe në punët e shtëpisë, ajo gjen kohë të i përkushtohet burrit të saj e ta bëj atë sa më të lumtur.. Të veshur dy njësoj, ata duken shumë bukur krah njëri-tjetrit..

...

Share.

About Author

Leave A Reply