Po ta dinte me kë është martuar, 50 vjeçari do të ndahej menjëherë nga Adelina

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Adelina Tahiri bëri bujë me martesën e saj. Na prezantoi lajmin për martesë por jo edhe burrin e saj, e se për çfarë arsye e bëri këtë gjest, nuk e di askush.

Këngëtarja nga Maqedonia gjithëmonë ka tentuar të citohet si femra më seksi shqiptare dhe për këtë është munduar shumë.

Ajo bëri edhe shumë ndërhyrje që në shumë raste edhe e penalizuan pamjen e saj duke e treguar shumë artificiale. E rastet e tilla dijnë edhe të shokojnë kur shfaqen pa grim apo kur tregojnë se si duken në të vërtetë pa efekte fotoshopi.

...

Share.

About Author

Leave A Reply