Ndodh e papritura..! Teksa notonte lind fëmijën në det..!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kanë mbetur të habitur dëshmitarët e një skene me të vërtetë impresionuese në qytetin turistik të Dahabit në Detin e Kuq, në Egjipt.

Ata kanë fiksuar momentin që një turiste ruse solli në jetë foshnjën e saj në det, teksa notonte.

Partneri i gruas dhe një burrë që nuk ishte babai i saj e nxorrën foshnjën nga uji me kordonin e kërthizës të lidhur ende, e ata ndiqeshin nga nëna, e cila dukej e qetë dhe e relaksuar.

Nuk është e qartë nëse gruaja e kishte paramenduar të lindte në det, apo ndodhi papritur.

Por fakti që njeriu i moshuar nuk ishte babai i saj, por një mjek, do të thotë se lindja ishte e planifikuar. Imazhet u kapën nga një ballkon i një ndërtese aty pranë dhe që nga shpërndarja në internet janë bërë virale në mediat sociale.

...

Share.

About Author

Leave A Reply