Kjo femër s’ka konkurrencë, linjat e trupit t`saj kanë me ju ‘çmend krejt’

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Po është e vërtetë…

Kjo është femra me të pasmet ma të bukura dhe ma seksi që keni pa ndonjëherë në jetën tuaj.

Modelja e fituesit dhe trajnerja personale u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga MySpace dhe Facebook, kurse tash nga Instagrami.

Faqja e saj në Facebook është shumë e ndjekur nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës.

E lindur në Spanjë, por me origjinë braziliane, suksesin e shijoi mbasi u zhvendos në SHBA.

Ajo ka zanë vend në kopertina të shumta revistash të njohura dhe u bë ikonë e produkteve të bodybuilding’ut si Team Revtech Power Nutrition dhe Team Hidetada Yamagishi.

Shihni fotot e fundit që i ka publiku për fansat e saj.

...

Share.

About Author

Leave A Reply