Kaçurrelja e serialit ‘O sa mirë’ ua qet ‘flaken’ me këtë foto

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“O sa mirë” është një nga serialet më të shikuara në vend, shkruan GazetaBlic.Në mesin e shumë aktorëve të pëlqyer futet dhe kaçurrelja bukuroshe, Arta Elezaj e cila arriti të depërtojë lehtë me rolin e saj në serial, atë të “Xhakartës”.

“Xhakarta” duket se po pëlqehet shumë nga publiku, shtuar këtu dhe bukurinë që ajo posedon e që është një plus mjaft i madh.

Arta së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej nga e shohim shumë joshëse, veshur me një bluzë ngjyrë blu me të verdhë, teksa pozon me shumë ëmbëlsi para kamerës.

...

Share.

About Author

Leave A Reply