Derisa Roani po rritet pa baba, shikoni çfarë bën Majku me të dashurën e re..!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bëri bujë të madhe lidhja mes Majkut dhe Majlindës, nga e cila dashuri lindi,Roani i vogël.

Fatkeqësisht, kjo romancë zgjati pak dhe të dy personazhet në fjalë kanë vazhduar jetën ndaras.

Majlinda po kujdeset për rritjen e djalit, derisa Majku ka filluar një lidhje të re me Melita Nushin.

Ani pse asnjëherë prej tyre nuk e kanë bërë zyrtare këtë lidhje, ato po zihen mat nga mediat.

...

Share.

About Author

Leave A Reply