A e mbani mend djalin e Ezelit dhe Ejshanit? Nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ka qenë një nga serialet turke më të ndjekura në botë.

Një histori dashurie e mbushur me tradhti dhe një faji që duhej të paguante dikush që as lidhje nuk kishte me rasti, kjo ka qenë pak a shumë fabula e serialit Ezel.

Por a e mbani mend Xhanin, djalin e Ezelit dhe Ejshanit?

Ai ka mbushur 19 vjet dhe është në përgatitje të një seriali tjetër. Por shikoni sa shumë ka ndryshuar dhe sa i pashëm që është bërë…

...

Share.

About Author

Leave A Reply