Dy shqiptarë rrëmbejnë një serb në Gjilan

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gjatë ditës së djeshme në Gjilan, nga Policia e Kosovës është raportuar për një rast të rrëmbimit.

Nga kjo e fundit bëhet e ditur se janë arrestuar dy të dyshuar me Kombësi Shqiptare pasi që të njëjtit si pasojë e një mosmarrëveshje të mëhershme kishin futur me dhunë në veturën e tyre viktimën mashkull shqiptar shtetas i Serbisë.

Mirëpo ,nga Policia e Kosovës raportohet se i dyshuari kishte arritur që të hapte derën e veturës dhe të kërcente nga vetura, ku me këtë rast viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka marrë tretman mjekësor, të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje./Lajmi.net.

...

Share.

About Author

Leave A Reply